שירותי אינסטלציה


התקנת כלים סניטרייםהתקנת אסלות, התקנת כיורים, החלפת ברזים. אם בא לכם לחדש קצת את אזור המקלחת והשירותים החלפת הכלים הסניטריים היא עבודה פשוטה וזולה יחסית, השדרוג הזה יכול לעשות נפלאות לכל בית ומשרד בלי לקרוע את הכיס. יש שני סוגי אסלות, הרגילות שכולם מכירים שיושבות על הרצפה וישנן אסלות תלויות, אסלות אלו מלוות בדרך כלל גם בניאגרה סמויה, ניאגרה סמויה להבדיל מהרגילות היא מערכת שיושבת בתוך מבנה גבס בדרך כלל ורואים רק את הלחצנים, זהו פתרון דקורטיבי ומאד יפה.

ניקוזים סתומים – פתיחת סתימות במקלחת ובשירותים, פתיחת סתימות ביוב, ביובית. סתימות קלות באסלה או בניקוז באמבטיה או הכיור ניתן לפתוח בדרך כלל בעזרת פומפה או דחיפת לחץ מים, במקרה והסתימה לא נפתחת יכול להיות שהבעיה עמוקה יותר. סתימות רציניות יותר במערכת הביוב של הבניין או סתימה בבור הביוב ניתנים לטיפול רק בעזרת ביובית או ציוד מתאים אחר.

הגברת לחץ מים – בבניינים גבוהים, הקומות הגבוהות סובלות לעיתים מלחץ מים נמוך בברזים, זה קורה בדרך כלל כשהמשאבה המרכזית בבניין חלשה מידי או במקרים חריגים עקב סתימה או פיצוץ. אל דאגה בעיה זו ניתנת לטיפול בקלות יחסית ע"י התקנת משאבה לדירה אשר תגביר את לחץ כניסת המים, בכל מקרה חשוב להיוועץ באינסטלטור מקצועי שיאמוד את גודל הבעיה וייתן פתרון נכון ומקצועי.


תיקון והחלפת דודי שמש – ברוב הבתים מותקן דוד שמש סטנדרטי, בקיץ המים מתחממים בעזרת חום השמש מהקולט ובחורף מחממים את המים ע"י הדלקת הדוד. מומלץ לפחות פעם בשנה שנתיים (רצוי לפני החורף) לעשות בדיקה או אפילו ניקוי אבנית מהדוד, המים בישראל מלאים אבנית ואבנית באופן טבעי מופיעה כאשר המים מתחממים, האבנית שמצטברת על גוף החימום גורמת לשתי בעיות נפוצות, במקרה הטוב יותר כאשר תדליקו את הדוד בחורף ייקח למים יותר זמן להתחמם, תבזבזו יותר חשמל בשביל לחם את המים, במקרה הפחות טוב האבנית תאכל את גוף החימום וכשתפעילו את הדוד יקפוץ הפקק, תקלות נוספות ששכיחות בתחום דודי השמש הם צינורות שמתייבשים בשמש הישראלית ומומלץ אפילו לשים צינורות נחושת על מנת למנוע נזילות ופיצוצים, הם פשוט אמידים יותר.

תגובות